להתבונן, לשאול, לגלות

לראות את כל הצבעים שבעולם

לראות תמיד, בכל גיל

לראות רחוק, ללא גבולות

לראות את הגוונים והאורות

לראות ברור, להיות חופשי

 • 23/06/2020 Wavefront לעומת בלי

  הייתי בבדיקה חוזרת לניתוח לייזר ובסוף הבדיקה אחד מנציגי השירות אמר שהרופא שינתח אותי עובד לפי שיטת הWavefront למספרים גבוהים וזה יקר בכ-2,000 ש״ח. העניין הוא שלפני שבועיים עשיתי את הבדיקה הראשונה בה לא דיברו איתי בכלל על השיטה! האם זה אומר שהרופא הראשון היה פחות מקצועי? איך הרופא הראשון לא דיבר על השיטה והרופא השני המליץ עליה? בנוסף הרופא השני לא דיבר איתי על זה, רק לאחר שהגעתי לנציג השירות הוא סיפר לי על השיטה.

  לייזר כללי 1
  שלום רב,

  אצלי, בניתוחים שאני מבצע, שיטת ה- wavefront מבוצעת מזה כ- 12 שנה אצל כולם ללא יוצא מהכלל, ואין למנותחים שלי אפשרות לבחור עם או בלי wavefront. זה ברור שזה יותר מדוייק עם wavefront ולכן זה מה שאני מציע לכולם. התוצאה היא שהמחיר יותר גבוה.

  יש מכונים שמציעים אפשרות לעבור את הניתוח ללא wavefront, כדי להציג מראית עין של מחיר נמוך, כדי למשוך לקוחות. משהו בסגנון של "מחירים החל מ... (מחיר נמוך כלשהוא)...". זה כמובן מפתה אנשים רבים להגיע לבדיקת התאמה. ואז מגלים להם שבתוספת wavefront המחיר יותר גבוה... יש גם מכוני low-cost שכלל לא מציעים wavefront.

  זה כמו שמציעים לך לקנות דירה במקום מבוקש והמחיר הוא "החל מ...". וכשהולכים לראות את הדירה, מבינים שזו דירת 2 חדרים בקומת הקרקע שפונה למגרש החנייה. הפנטהאוז עולה קצת יותר...

  בהצלחה,

   

   
  פרופ' אבי סלומון
  רופא עיניים ומומחה לקרנית
  שתפו ברשתות החברתיות:
  יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


  קראתי והסכמתי לתנאי השימוש
  שאלות גולשים:

  לקביעת תורים

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

  לקביעת תורים

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.