להתבונן, לשאול, לגלות

לראות את כל הצבעים שבעולם

לראות תמיד, בכל גיל

לראות רחוק, ללא גבולות

לראות את הגוונים והאורות

לראות ברור, להיות חופשי

  • 19/07/2015 נימים בעיניים

    שלום. לפני כחודש בערך התחילו לצאת לי בהדרגה נימים בולטים בשתי העיניים , חשוב לי לציין שבחצי שנה האחרונה לקחתי תרופה לטיפול בעור הפנים “רואקוטן” אשר לכאורה גרמה לי ליובש בעניים {למרות שמאוד נזהרתי והייתי במעקב אצל רופא עיניים} רציתי לדעת האם יש קשר לתופעת הנימים? ומה ניתן לעשות ?הייתי כבר אצל שני רופאים שלטענתם אין לזה טיפול ולא בטוח שזה יחלוף , האם אכן כך? אני מאוד מדוכאת ומאשימה את עצמי שלא הפסקתי את השימוש ברואקוטן, זה מאוד מפריע לי מבחינה אסטטית.
    בתודה מיכל.

    sketched_eye_edit_by_atm_artwork-d2zio3c

    שלום מיכל,

    כלי דם בולטים בלובן העין הם תוצאה של תהליך דלקתי. במקרה שלך התהליך הדלקתי הוא ככל הנראה תוצאה של יובש בעיניים, שהופיע בעקבות הטיפול ברואקוטן. עליך לטפל ביובש בעיניים, הן ע"י תחליפי דמעות, והן ע"י טיפול מקומי נוגד דלקת כמקובל ביובש בעיניים. אנא פני למומחה לקרנית שימליץ על טיפול נוגד דלקת שמתאים למצבך.

    בברכה,


    פרופ' אבי סלומון
    רופא עיניים ומומחה לקרנית
    שתפו ברשתות החברתיות:
    יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


    קראתי והסכמתי לתנאי השימוש
    שאלות גולשים:

    לקביעת תורים

    • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

    לקביעת תורים

    • This field is for validation purposes and should be left unchanged.