להתבונן, לשאול, לגלות

לראות את כל הצבעים שבעולם

לראות תמיד, בכל גיל

לראות רחוק, ללא גבולות

לראות את הגוונים והאורות

לראות ברור, להיות חופשי

  • 09/12/2017 טיפות אופלוקס

    שלום,
    ילד בן 4 עם דלקת בעין קיבל טיפות אופלוקס 3 פעמים ביום למשך שבוע.כעבור מספר ימים התפתחה פריחה בגוף.האם יש קשר בין אנטיביוטיקה זו לפריחה והאם לגשת לרופא להחליף טיפול?

    מירי

    Colourful_Eye_by_LuminousStar
    שלום מירי,

    כעיקרון כל תרופה הניתנת לגוף, כולל תרופות הניתנות בצורת טיפות לעיניים, עלולות לגרום לתופעות אלרגיות, כולל פריחה בעור. יחד עם זאת הסיכוי לכך נדיר מאוד, ואני מעולם לא ניתקלתי במקרה בו טיפות אופלוקס גרמו לפריחה בעור.

    בכל מקרה מומלץ לגשת לרופא המטפל ולבדוק האם יש בכלל צורך בהמשך הטיפול בטיפות אלו, האם ניתן להחליפן בטיפות אחרות, או לשקול הפסקת הטיפול.

    בברכה,

     
    פרופ' אבי סלומון
    רופא עיניים ומומחה לקרנית
    שתפו ברשתות החברתיות:
    יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


    קראתי והסכמתי לתנאי השימוש
    שאלות גולשים:

    לקביעת תורים

    • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

    לקביעת תורים

    • This field is for validation purposes and should be left unchanged.