להתבונן, לשאול, לגלות

לראות את כל הצבעים שבעולם

לראות תמיד, בכל גיל

לראות רחוק, ללא גבולות

לראות את הגוונים והאורות

לראות ברור, להיות חופשי

 • 15/09/2017 זי לאסיק

  שלום,
  אני מעוניינת בניתוח להסרת משקפיים. הייתי בכמה בדיקות התאמה במכונים שונים ונמצאתי מתאימה ל-prk ולאסיק. במקום האחרון שנבדקתי ציינתי (לאחר ששמעתי שישנה בעייתיות מסויימת) שאני חולת פסוריאזיס בדרגה קלה מאוד. הם המליצו לי לעבור ניתוח מסוג זי-לאסיק לאחר אישור מרופא עור. רופא העור ציין שהוא אינו מכיר כל קשר בין עיניים למחלה אלא אם כן הייתי נוטלת תרופות הגורמות ליובש ומכיוון שאני לא נוטלת תרופות ולא סובלת מיובש בעיניים – 15 שנה הסתדרתי עם עדשות וגם בבדיקת ההתאמה לא נמצא יובש, אין סיכון בביצוע הניתוח. שאלתי היא האם באמת זהו העניין היחידי היובש? ובאמת אין סיכון ולמה דווקא זי לאסיק? לא הצלחתי להבין את היתרונות של השיטה על פני שיטות אחרות וקראתי שדווקא prk בעל החלמה מהירה יותר. יש לך אולי שיטה אחרת להמליץ לי? אודה לקצת סדר. תודה רבה!

  grouper_eye
  שלום שרון,

  אם את סובלת מפסוריאזיס קל מאוד, וכעת אין לך נגעים במקומות שונים בעור - הרי שניתן לבצע הסרת משקפיים בלייזר בכל שיטה שהיא. אם יש לך כעת פסוריאזיס פעיל, עם נגעים במספר מקומות בגוף, מומלץ להמתין עם הניתוח לתקופה שקטה יותר. ההנחה היא שאם יש פסוריאזיס בעור, תהיה הפרעה לתהליכי ריפוי הפצע לאחר הניתוח.

  לגבי השיטה המומלצת - מבחינתי שיטת ה- PRK (שבה ההחלמה מעט יותר ארוכה ונמשכת כשבוע) היא השיטה הבטוחה והמועדפת. את מוזמנת לקרוא בדפי האתר הזה על השיטות השונות להסרת משקפיים בלייזר, ולבוא אלינו לבדיקת התאמה יסודית, שבסופה תקבלי הסבר מפורט על השיטות השונות והמלצה על השיטה שמתאימה לך.

  ניתן לתאם מועד לבדיקת התאמה ב 052-6741425.

  בברכה,

   
  פרופ' אבי סלומון
  רופא עיניים ומומחה לקרנית
  שתפו ברשתות החברתיות:
  יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


  קראתי והסכמתי לתנאי השימוש
  שאלות גולשים:

  לקביעת תורים

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

  לקביעת תורים

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.