להתבונן, לשאול, לגלות

לראות את כל הצבעים שבעולם

לראות תמיד, בכל גיל

לראות רחוק, ללא גבולות

לראות את הגוונים והאורות

לראות ברור, להיות חופשי

  • 01/12/2016 דמעות עקב כימותראפיה

    הנני חולת סרטן שד לאחר טיפולי כימותראפיה ולפני ניתוח כריתה חלקית.
    בחודש האחרון החלו עקב הטיפולים תופעה מציקה של דמעות בלתי פוסקות לאורך כל היום.
    לעיתים, בעיקר עם הערות בעקבות הלילה, העיניים נעשות דביקות.
    רופאת המשפחה נתנה לי דוקסלין אותו לקחתי במשך כשלושה שבועות פעמיים ביום, עם שיפור קל מאוד.
    אשמח לדעת מה לעשות כי זה מציק מאוד.

    ורדה

    דמעות1
    שלום ורדה,

    קיימות סיבות רבות לדמעת וגירוי של העיניים, ולא ניתן לדעת מה יש לך ללא בדיקה. אנא פני לבדיקת רופא עיניים באיזור מגורייך.

    בברכה,

     

     
    פרופ' אבי סלומון
    רופא עיניים ומומחה לקרנית
    שתפו ברשתות החברתיות:
    יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


    קראתי והסכמתי לתנאי השימוש
    שאלות גולשים:

    לקביעת תורים

    • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

    לקביעת תורים

    • This field is for validation purposes and should be left unchanged.