להתבונן, לשאול, לגלות

לראות את כל הצבעים שבעולם

לראות תמיד, בכל גיל

לראות רחוק, ללא גבולות

לראות את הגוונים והאורות

לראות ברור, להיות חופשי

 • 23/05/2017 Wavefront

  שלום, הייתי בבדיקת התאמה לניתוח לייזר. לפי מה שהרופא אמר הקרנית שלי עבה במיוחד לכן אני מתאימה גם ללאסק וגם ללאסיק. בגלל שאני מתגייסת בקרוב כלוחמת, ואני עלולה לקבל חבלות בעיניים, החלטתי לעשות את ניתוח לאסק.
  השאלה שלי היא כמה כדאי לעשות wavefront? הרופא אמר שזה בעיקר עוזר למנוע את תופעת הלוואיי של סנוורי לילה, רציתי לדעת כמה זמן הסנוור יכול להמשך אחרי הניתוח במקרה שלא עושים wavefront? ההבדל מחירים במרפאה שלו הוא משמעותי, ואני משלמת על הניתוח מכספי, אז זה שיקול גדול בסיפור.
  תודה רבה!

  dollar-signs
  שלום גיל,

  את השאלה הזאת הפסקנו כבר לשאול לפני כ- 10 שנים... ברור שחייבים לעשות את הניתוח עם Wavefront, ואצלנו זו האפשרות היחידה מזה כ- 10 שנים. כבר מזמן ברור ששימוש ב- Wavefront נותן תוצאות מדוייקות יותר לכל מנותח ללא יוצא מהכלל.

  השיקול הכספי בניתוח שצריך להשפיע על הראייה שלך לכל ימי חייך צריך להיות משני. למעשה, הפרדת המחיר לשני מרכיבים, ניתוח + Wavefront, נועדה למשוך אותך למקום שבו לכאורה מחיר הניתוחנמוך יותר. ואז אומרים לך שיש תוספת ל Wavefront.... וכך את מגיעה למחיר האמיתי של הניתוח, כפי שהוא צריך באמת להיות... ככלל - כדאי להיזהר ממכונים שעושים תרגילי Low cost.

  בברכה,

   
  פרופ' אבי סלומון
  רופא עיניים ומומחה לקרנית
  שתפו ברשתות החברתיות:
  יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


  קראתי והסכמתי לתנאי השימוש
  שאלות גולשים:

  לקביעת תורים

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

  לקביעת תורים

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.