להתבונן, לשאול, לגלות

לראות את כל הצבעים שבעולם

לראות תמיד, בכל גיל

לראות רחוק, ללא גבולות

לראות את הגוונים והאורות

לראות ברור, להיות חופשי

 • 17/04/2016 ניתוח הסרת משקפיים בלייזר

  לפי מה שקראתי תגובות מהגולשים ושאתה עונה להם שמתי לב שיש בעיות לא קטנות ודברים שקורים,
  השאלה היא האם כדי לעשות ניתוח להסרת משקפיים כשרואים כל מיני בעיות כאלו ,אפילו שהסיכוי הוא 1 ל..
  לא הכי פשוט להמשיך עם המשקפיים כאשר יש כאלו חששות ומה שאנשים כתבו כאן שהם עוברים????
  הרופאים טוענים שאין סיכוי אבל בפועל רואים שאנשים מתלוננים על תופעות לפי מה שנראה זה לא רק שבוע שבועיים זה יותר ויש כאלה שלא נפתרה להם הבעיה
  תודה

  Pop_arty_Eye__for_project__by_Jakeria
  שלום רב,

  הרושם המתקבל מקריאת השאלות והתשובות הוא שיש לכאורה הרבה בעיות לאחר ניתוחים להסרת משקפיים בלייזר. זהו רושם מוטעה. האנשים שיש להם בעיות הם מיעוט קטן, ורב הבעיות הן חולפות וניתנות לפתרון, אם הניתוח מבוצע במכון רציני ומקצועי. אתה שם לב רק למיעוט הקטן הזה, מכיוון שהוא מתבטא בשאלות הגולשים. אתה לא יודע מהו האחוז האמיתי של שביעות הרצון מהניתוח, מכיוון שאלו לא מתבטאים ברשת.

  הרב הגדול של אנשים שעוברים ניתוחים להסרת משקפיים בלייזר מרוצים מאוד, ואין להם סיבה כלשהיא להיכנס לאתר ולכתוב: "איזה כייף לי, אני רואה מצויין ואני מאושר...". אף אחד שטוב לו, לא יטרח להיכנס לאתר ולשתף את הגולשים בתחושותיו. למה? כי זה אופיים של האנשים... כשטוב להם - הם לא אומרים תודה. כשקצת מציק להם - הם עושים רעש גדול... על כל גולש שמתלונן על בעיה וטורח לכתוב על כך באתר שלי יש מאות אנשים מרוצים, שאינם טורחים ואינם רוצים לשתף אחרים בתחושותיהם ובשביעות רצונם מהניתוח. אם אתה תעבור את הניתוח ותהיה מאושר -אני בטוח שתנהג בדיוק כמותם...

  יש אתרי תדמית שמכניסים תגובות של אנשים מאושרים. זו לא המטרה של האתר הזה. האתר הזה מציג בצורה כנה ואמיתית את כל הבעיות, ועונה לכל שאלות הגולשים, ללא סינון. רובם הם אנשים שעברו ניתוח במכונים אחרים, ולא קבלו תשובה לשאלותיהם מהרופא שניתח אותם. במקרים רבים הרופא המנתח אינו זמין לשאלות, אפילו בסיסיות, ולכן נוצר הצורך במענה. מסיבה זו האתר שלי מושך אליו שאלות של מנותחים ממכונים שונים, שלא קבלו מענה הולם ומיידי מהרופא שניתח אותם. המנותחים שלי, לעומת זאת, מקבלים ממני תשובה ישירה ומיידית, בד"כ מהטלפון הנייד שלי, והם מקבלים את המספר הנייד שלי מיד בתום הניתוח.

  אני ממליץ לך לבוא לבדיקת התאמה במכון שלנו, ולקבל הסבר מפורט על ניתוחים להסרת משקפייים בלייזר, ולהתרשם באופן ישיר מהרמה הגבוהה והמקצועית, וממידע אמיתי על סיכויי ההצלחה בניתוח. מדובר בניתוח המבוצע מזה כ-30 שנה, והוא כיום הניתוח הנפוץ ביותר בגוף האדם, והמצליח ביותר מכל הניתוחים שנעשו אי פעם באדם.

  בברכה,
  פרופ' אבי סלומון
  רופא עיניים ומומחה לקרנית
  שתפו ברשתות החברתיות:
  יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


  קראתי והסכמתי לתנאי השימוש
  שאלות גולשים:

  לקביעת תורים

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

  לקביעת תורים

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.